Rusça web sitesi için tıklayın..

Hakkımızda

hakkımızda

Mercantaş Hukuk Bürosu; Avukat Muharrem MERCANTAŞ tarafından 1988 yılından itibaren ulusal ve uluslar arası alanda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir. Mercantaş Hukuk Bürosu çatısı altında avukat kadrosu ile hukuki uyuşmazlıkların her aşamasında, mümkün olan en uygun sürede ve vekil edenin haklarını geniş perspektifle koruyacak şekilde çözümler üretmeyi, hukuki yardımda bulunmayı kendisine ilke edinmiştir. Başta İstanbul, Antalya ve Samsun da olmak üzere Türkiye'deki diğer irtibat bürolarıyla uyumlu çalışmaktadır.


Yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilerin gayrimenkul, vakıf, miras ve aile hukukuna ilişkin sorunlarının yanı sıra bankacılık, finans, ticaret hukuku, iş hukuku, sigorta hukuku, yabancı yatırımlar, sözleşmeler hukuku konularında da danışmanlıktan dava sonuçlanıncaya kadar olan her türlü prosedürde hukuki olarak destek sağlamaktadır.


Misyonumuz

Hukukun üstünlüğü, gizlilik, profesyonellik ve kalite prensipleri çerçevesinde müvekkillerimiz ve Türk hukukunu, yurtiçinde ve yurtdışında en iyi şekilde temsil etmek; hukuki ilişkiler kurulurken ve devamında ortaya çıkabilecek sorunları çözüme kavuşturmaktır.


Vizyonumuz

Hukukun üstünlüğü ilkeleri doğrultusunda farkındalık yaratarak kalıcı çözümler sağlamaktır.

Ekibimiz

Avukat Muharrem MERCANTAŞ

Lisans: Ankara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi 1988

Ankara Barosu: 9257

Avukat Muharrem MERCANTAŞ tarafından 1988 yılında Ankara'da kurulan büromuzda, hakkın savunulmasını isteyen kişi ve kuruluşlara Türkiye'nin her yerinde avukatlık/hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Avukat Ekrem Bahadır MERCANTAŞ

Lisans: Akdeniz Üniversitesi, Hukuk Fakültesi

Ankara Barosu

Ankara Barosu Tüketici Hukuku Kurulu Üyesi

Ankara Barosu İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Üyesi